Voitures de France
  • Jean François Gatineau nieuwe algemeen directeur Renault Trucks Benelux

    Jean François Gatineau is de nieuwe algemeen directeur van Renault Trucks in de Benelux. Hij volgt in die functie Alain Soudan op en was hiervoor Managing Director Renault Trucks Central Europe. Jean François Gatineau is geen onbekende in de Nederlandse en Belgische transportwereld. Eerder was hij Managing Director van Renault Trucks Commercial Nederland. Lees meer...  
  • Peugeot Partner vernieuwd

    De informatie over de auto is nog summier, maar we weten wel dat Peugeot bijvoorbeeld Euro 5-motoren en e-HDi turbodiesels met start-stopsysteem introduceert.

     

    Lees meer...  
  • Eerste Lada's 'by Renault' in februari

    Het gaat er nu echt van komen. De eerste nieuwe Lada-modellen, ontwikkeld in samenwerking met Renault, zullen eind februari van de lopende band afrollen.

     

    Lees meer...  
  • Nieuwe versies Renault Clio

    De Renault Clio heeft er twee nieuwe versies bij gekregen: de 1.2 16v Acces en de Clio 1.5 dCi 85 Estate. De 1.2 16v Acces vormt vanaf heden het instapmodel van de Clio. De prijs van de driedeurs versie is 12.490 euro, waardoor je voortaan voor 500 euro minder in een nieuwe Clio kunt stappen.

    De standaarduitrusting omvat elektrisch variabele stuurbekrachtiging, een in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, front- en zijairbags, centrale deurvergrendeling en een boordcomputer met zes functies.

    Lees meer...  
  • PSA Peugeot Citroën open voor nieuwe samenwerkingen

    PSA Peugeot Citroën staat open voor samenwerking met andere autofabrikanten. Dat zei topman Frederic Saint-Geours van het Franse autoconcern donderdag. Het bedrijf maakte verder bekend dat de verkoop in 2011 met 1,5 procent is gedaald naar 3,5 miljoen auto's als gevolg van een zwakke vraag in Europa. Lees meer...  
  • Frédéric Saint-Geours nieuwe topman PSA

    PSA topman Jean-Marc Gales heeft besloten om op te stappen. Hij wordt per direct opgevolgd door Frédéric Saint-Geours. Gales wordt met ingang van 2 april de nieuwe CEO van Clepa, het Europese samenwerkingsverband van toeleveranciers voor de autobranche. De Luxemburger Gales (49) maakte deel uit van de raad van bestuur van PSA (Peugeot, Citroën) en was verder executive vice-president brands aldaar. Die functie wordt nu overgenomen door Frédéric Saint-Geours. Hij wordt 'directeur de marques'.

    Lees meer...  
  • Renault GB schrapt modellen

    In een poging Renault in Groot-Brittannië weer winstgevend te maken, wordt het business model daar danig aangepast. Dat kost tien modellen de kop, waaronder de Laguna. Renault gaat in Engeland met een rode pen door de prijslijst. Met ingang van februari worden daar de Wind, Modus, Grand Modus, Kangoo Family, de Kangoo besteller, de Laguna hatchback, Grand Tourer en Coupé en de Espace en Grand Espace uit het modellenprogramma geschrapt.

     

    Lees meer...  
  • VVD wil chip op kentekenplaat tegen fraude

    Computerchips op kentekenplaten kunnen voorkomen dat onschuldige mensen boetes krijgen doordat criminelen met gestolen kentekenplaten geflitst worden terwijl ze veel te hard rijden of andere overtredingen begaan. Dat denkt VVD-Kamerlid Charlie Aptroot.

    In een debat met minister Melanie Schultz van Haegen (Infrastructuur) zal hij haar binnenkort vragen specifiek naar deze optie te kijken.

    Lees meer...  
Banner

Peugeot Partner en Tepee krijgen nieuwe motor

peugeot_bipper

Recentelijk is de 90pk 1.6 benzinemotor in de Peugeot Partner Tepee XR vervangen door een 98 pk sterke 1.6 VTi motor die aan de Euro5-norm voldoet. Naast het feit dat deze nieuwe motor 8 pk meer vermogen levert, daalt tevens de CO2 uitstoot van 195 g/km naar 164 gr/km.

 

Deze fors lagere CO2-uitstoot heeft een zeer positieve impact op de prijs. Voorheen bedroeg de vanafprijs van de Partner Tepee € 19.150,- De nieuwe vanafpijs bedraagt: € 17.650,-.

 

De 1.6 HDiF motor in de Partner Tepee wijzigt eveneens van Euro4 naar Euro5. Het vermogen stijgt van 110 pk naar 112 pk. Deze wijziging heeft verder geen prijsconsequenties.

 

Met ingang van productie september 2010 wordt de Euro4 motor bij de Bipper Tepee vervangen door een versie die voldoet aan de Euro5-norm. Het vermogen van de 1.4 benzinemotor blijft gelijk op 7 5pk, maar de nieuwe versie is zuiniger in verbruik en de CO2 uitstoot daalt naar 152 gr/km (was 155 gr/km).

 

Het dashboard is bij alle Bippers voortaan zwart in plaats van grijs. De consumentenpijs is slechts licht gestegen en bedraagt: € 14.450,- (was € 14.395).

meer...
 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Reacties die voor andere bezoekers informatief of vermakelijk zijn, maken Voitures de France interessanter en levendiger. Schroom dus niet om jouw goed onderbouwde mening te delen of aanvullende informatie te geven. Als je reageert, vragen we je naam en e-mailadres op te geven. Je reactie wordt voor plaatsing gemodereerd op basis van de spelregels.